VÍKENDOVÝ POBYT PRO ŽENY 

s Kundalini jógou


na téma

KRÁSA VYCHÁZÍ ZEVNITŘ


Proběhlo 17. - 19. 5. 2019


I když se nám týden předem sluníčko schovávalo a mraky hrozily deštěm a sněhem, nakonec vše vyšlo tak, jak mělo. Krásný slunečný víkend v podhůří Šumavy jsme si opravdu užili na 100%. Centrum Yoga Záhořánky a jeho milá majitelka byli naší oázou a zázemím pro jógu a meditace.

Více se ponořit sami do sebe a jen být ...a jaké jsou dojmy?


"Tři dny na tomto semináři byl relax pro duši i tělo. Příjemnou atmosféru nám naladila Lenička i majitelé objektu. A jídlo chutnalo i těm co bez masa jedly snad poprvé v životě. Děkuji všem a těším se na příští rok." 

Dobruška


"Víkendový pobyt s Lenkou a kundalini jógou na téma "Krása vycházi zevnitř" jsem si moc užila. Propojení fyzické i duševní mi dělá moc dobře a ostatně ne jen proto kundalini jógu miluju. Krije byly zvoleny výborně. Místo, které Lenka vybrala, bylo úžasné, nádherné prostory v malebném prostředí podhůří Šumavy. Krásný, vyladěný interiér spolu se zahradou byl oázou pro odpočinek. Okolní lesy a louky jsme si také stihly užít. Po víkendu mi bylo lehce, ač jsem cítila, že tělo nelenošilo a hlavně krásný pocit na duši mi byl asi nejvíc. Vřele doporučuji a vím, že bych jela zase."

Edita