Život v rovnováze

aneb

vybalancujte splašené hormony
kdy:     23. března 2019 ve 14,00-17,00 hod


kde:     Sluneční sál INSPIRA Tišnov, Riegrova 312


cena:    400 Kč
Přijďte se naučit hormonální jógovou sestavu

a dovést svůj život ke spokojenosti a rovnováze.

Když se řekne hormonální jóga, často si nedovedeme nic konkrétního představit. Hormonální jóga, nebo přesněji hormonální jógová terapie pro ženy je sestava, která pomáhá vyrovnat hladinu hormonů v ženském těle. Je to sestava, která je vyučovaná a uznávaná po celém světě. Vychází z kundalini jógy a je speciálně zaměřená na podporu činnosti endokrinních žláz.

Dynamický pohyb v jednotlivých pozicích a silný dech pomáhají masírovat nejen žlázy s vnitřní sekrecí, ale také ostatní orgány. Rovněž se využívá cirkulace energie, která pomáhá zintenzivnit účinek.

Hormony máme od přírody jemně vyladěné. Hormony totiž řídí a určují naše fyziologické procesy a ovlivňují náš emocionální a psychický stav. Hormonální nerovnováha má za následek řadu nepříjemných symptomů, jako je nepravidelný menstruační cyklus, snížená funkce štítné žlázy, syndrom karpálního tunelu, špatná kvalita vlasů, kůže, nehtů, ale také může snižovat sebeúctu, kreativitu, duševní bystrost a zdravý zájem o sex.

Zdraví a harmonie celého organismu závisí na fungujícím propojení mezi tělem, myslí a emocemi. Zrovna tyto "složky" člověka jsou s postupujícím věkem "opotřebovávány", nebo zvýšenou měrou namáhány. Postupnými změnami se narušuje celistvost vnitřní spokojenosti a proudění energie. 

Hormonální jógová terapie je určena ženám v jakémkoliv věku. Pomáhá při problémech s menstruací, při PMS, předčasné menopauze, při negativních účincích menopauzy, při hypofunkci štítné žlázy a obecně při nevyrovnané hladině hormonů nebo jen na udržení dobrého zdraví jako prevence.


Přihlašování mailem, telefonicky, osobně ....  Těším se na vás !