JÓGA TIŠNOV

lekce jógy pro vaše tělo i duši

těšíme se na vás v Tišnově, Bezručova 21

Iyengar jóga

Iyengar jóga je druh jógy, která zdůrazňuje detail, přesnost a zarovnání těla při provádění pozice a při ovládání a prodlužování dechu.

Tento postupný proces praxe umožňuje studentovi rozvíjet se bezpečným způsobem od jednoduchých pozic ke komplexnějším, a zároveň mu pomáhá rovnoměrně získat flexibilitu a stabilitu v těle, stejně jako rozvinutí jemného vnímání v mysli a těle.

Často se při výuce Iyengar jógy používají pomůcky, jako jsou např. pásky, bloky, bolstery, židle nebo deky pro snadnější dosažení pozice.

Kundalini jóga

Kundaliní jóga je jógou pro každodenní život a pro každého. Je to jóga vědomí, protože vědomě pracujeme se svým tělem a probouzíme naši vnitřní sílu.

Není nutné, abyste měli dokonalou fyzickou kondici. Prospívá všem, kdo chtějí rozhýbat a prodýchat svoje tělo. Přináší dar prožitku a procítění. Žádná slova nenahradí vnitřní zážitek každého z nás. Jde přímo k srdci, k jádru vlastního Já.

Pokud budete ke Kundaliní józe přistupovat s otevřeným srdcem a úctou, pokud využijete vše, co vám nabízí, potom změníte od základů svůj život.