JAK SI UŽÍT ZIMU A NESTRÁDAT

Ájurvédské tipy a jógové techniky

Ajurvéda je věda a umění, které nám pomáhá a ukazuje, jak dosáhnout pravého štěstí, skutečného zdraví a realizovat sny a záměr. Dává nám vodítka k tomu, jaké věci (výživu, byliny, aktivity atd.) volit, pro jaký typ člověka, v jakém období a co pro nás bude nejlépe fungovat. Ukazuje nám, při jakém životním stylu dosáhneme vitálnosti a životního elánu.

Na semináři se ponoříme do moudrostí indické ájurvédy. Podrobně se podíváme na živly- éter, vzduch, oheň, vodu a zemi - a to, jak se projevují a prakticky ovlivňují náš každodenní život. Pomocí jógových technik a meditací zakusíme tyto živly na sobě i v sobě. Nakonec se podělíme o ájurvédské tipy a doporučení k životnímu stylu v zimním období.

Tříhodinový seminář zahrnuje teorii i praxi. Zacvičíme si sestavu z tradice kundaliní jógy, provedeme meditaci a odpočineme si v hluboké, vedené relaxaci.

Pro účast není třeba žádných předchozích zkušeností s jógou či znalostí ájurvédy. Avšak nudit se nebudou ani pokročilé jogínky a jogíni či znalci ájurvédy. Uvítáme ženy i muže všeho věku. Cvičení se dá jednoduše přizpůsobit nejrůznějším potřebám. Přijďte takoví, jací zrovna jste.


Seminář se uskuteční   20. ledna 2018 od 10,00 - 13,00 hod

v prostorách jógového studia Tišnov, Bezručova 21

Cena: 350

Přihlašování u Lenky nejpozději do pondělí 15.1.2018

Tel.: + 420 724 982 512    nebo     medkova@seznam.cz


O lektorce:

Veronika Damanpreet Kaur Šilarová žije jógou a ájurvédou, které s vášní propojuje s bylinkami a esenciálními oleji. Věří, že životních změn se dá dosáhnout především na základě jemnosti, lásky, porozumění a radosti. Je certifikovanou lektorkou kundaliní jógy podle Yogi Bhajana a hatha jógy (RYT 200). Nabízí osobní konzultace. Více na www.veronikasilarova.cz.