JAK O SEBE PEČOVAT A BÝT ZDRAVÍ

Ájurvédské tipy a jógové techniky


PRO VELKÝ ZÁJEM SE PŘESOUVÁ SEMINÁŘ

DO SLUNEČNÍHO SÁLU INSPIRA TIŠNOV, RIEGROVA 312


Jóga a ájurvéda nabízejí tisíci lety ověřené způsoby, jak jednoduchými, avšak účinnými prostředky výrazně zlepšit kvalitu svého života. A právě s těmi se seznámíme na tomto semináři.

Z ájurvédy se budeme zabývat zejména denním a sezónním režimem. Co vše pro sebe můžeme udělat, jak začít a zakončit den, jak spát, kdy jíst, které potřeby uspokojit a jak...? Naučíme se, jak snadno rozpoznat, zda se těšíme dobrému zdraví. K tomu, abychom se obecně cítili dobře, stačí pár návyků. Proto si řekneme i to, jak lze změnit své zvyky či se zbavit běžných závislostí.

Při změně zvyků a zbavování se běžných závislostí výborně pomáhají techniky kundaliní jógy, jejichž praktické osvojení bude tvořit nedílnou součást našeho setkání. Tříhodinový seminář zahrnuje teorii i praxi. Zacvičíme si sestavy z tradice kundaliní jógy, provedeme meditaci a odpočineme si v hluboké, vedené relaxaci.

Pro účast není třeba žádných předchozích zkušeností s jógou či znalostí ájurvédy. Avšak nudit se nebudou ani pokročilé jogínky a jogíni či znalci ájurvédy. Uvítáme ženy i muže všeho věku. Cvičení se dá jednoduše přizpůsobit nejrůznějším potřebám. Přijďte takoví, jací zrovna jste.

Buďme tvůrkyněmi a tvůrci svého života!


Seminář se uskuteční   7. dubna  2018 od 14,00 - 17,00 hod

v prostorách jógového studia Tišnov, Bezručova 21

Cena: 350 Kč

Přihlašování nejpozději do pondělí 2.4.2018 u Lenky

Tel.: + 420 724 982 512    nebo     medkova@seznam.cz


O lektorce:

Veronika Damanpreet Kaur Šilarová žije jógou a ájurvédou, které s vášní propojuje s bylinkami a esenciálními oleji. Věří, že životních změn se dá dosáhnout především na základě jemnosti, lásky, porozumění a radosti. Je certifikovanou lektorkou kundaliní jógy podle Yogi Bhajana a hatha jógy (RYT 200). Nabízí osobní konzultace. Více na www.veronikasilarova.cz.