Zvu vás na tradiční předvánoční jógové setkání na téma

Cesta do nitra


Život se neděje nám, ale pro nás. To, co nás brzdí ke svobodě je pouze iluze čekání na dokonalost a snaha o ni. A tak když nás vede život k zastavení se, ke zpomalení - pak dejte čas a prostor sobě. To, na co čekáme, čeká na nás. Na hlubší zabydlení se v sobě. Bez honění se za stíny, bez utíkání od sebe, bez bytí v budoucnosti, která stejně neexistuje. Bez hledání lásky a důkazů o své dostatečnosti venku. Hledání klidu v neklidu. Hledání lásky v závislostech. Hledání uspokojení v těšení se na to, co bude potom.

Není nic špatného na tom, co život nabízí. Vše v něm a na něm je v pořádku a je součástí této dokonalé hry. Život touží být užíván. 

Pokud splyne naše pozornost s prostorem Bytí a navrátí se domů - do nitra, pak je náš Duch osvobozen. A život v prostoru vnitřní záře je žit ve své šťavnatosti, lehkosti, spontánnosti. Tak, jak může žít každý, kdo se rozhodne pro štěstí. Láska začíná v nitru, klid nelze vybudovat - je uvnitř nás. Harmonie života se rodí v srdci, stejně jako hojnost. Jediným smyslem života je najít SEBE.

To jediné za to stojí.Co nás čeká:


Samozřejmě Kundalini jóga, krásné skupinové meditace, zpívání manter, něco dobrého na zub a příjemné společné prožití předvánočního času


Kdy a kde:


18.12.2021  v čase 14,00 - 17,00 hod

Sluneční sál INSPIRA Tišnov, Riegrova  312

cena 500 KčPřihlašování mailem, telefonicky, osobně .... Těším se na vás !